Trwa ładowanie...
d3sem6s

Policjantka pomogła bezdomnemu. Jej prosty gest wzruszył Błaszczaka

Młoda funkcjonariuszka wręczyła kanapkę bezdomnemu na stacji metra. Zdarzenie udokumentował warszawiak, a jego zdjęcie upublicznił Filip Chajzer. Internauci oszaleli. Teraz policjantka i jej partner dostali odznaczenie - od samego Mariusza Błaszczaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Błaszczak i policjanci Katarzyna Król i Artur Morzyński
Mariusz Błaszczak i policjanci Katarzyna Król i Artur Morzyński (MSWiA)
d3sem6s

St. sierż. Katarzyna Król i st. post. Artur Morzyński podeszli do bezdomnego, a to, co dla niego zrobili stało się w ostatnich dniach sensacją internetu. Wystarczyło, że dziennikarz Michał Nobis uwiecznił, jak policjantka dzieli się kanapką. Zdjęcie trafiło na facebookowy profil Filipa Chajzera i zebrało tysiące polubień. O sprawie dowiedział się też szef MSWiA.

– Udowadniacie swoją postawą, że jesteście wzorem dla innych. Nie tylko wzorem dla innych funkcjonariuszy, ale również dla zwykłych obywateli – powiedział policjantom Mariusz Błaszczak na specjalnym spotkaniu. – Ten prosty gest wynikający z głębi serca i tak naprawdę niewiele kosztujący sprawia, że u osób potrzebujących pojawia się przekonanie, że nie są pozostawieni sami sobie. Że są policjanci, na których mogą liczyć – dodał. "Jak widać post dotarł na samą górę. Gratuluję odznaczenia" – komentuje na Facebooku Chajzer. Dodajmy, że policjantka i jej partner regularnie pomagają bezdomnym.

d3sem6s

Podziel się opinią

Share
d3sem6s
d3sem6s
Więcej tematów