Trwa ładowanie...
d21cq8s

Policja z Tychów poszukuje złodzieja. Poznajesz go?

Tyska policja szuka sprawcy kradzieży. Mężczyzna narodowości romskiej, wykorzystując chwilę nieuwagi ofiary, wypłacił i zabrał gotówkę z bankomatu. Podobnych przypadków może być więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja z Tychów poszukuje złodzieja. Poznajesz go?
(Policja)
d21cq8s

- Do zdarzenia doszło w banku PKO przy ul. Dmowskiego w Tychach. Mężczyzna podszedł do kobiety, która wypłacała pieniądze z bankomatu. Zaczął z nią rozmawiać i odwracając uwagę pokrzywdzonej, nacisnął najwyższą kwotę. Wypłacił pieniądze i wyszedł - mówi Wirtualnej Polsce p.o. sierż. Agnieszka Semik, rzecznik prasowa tyskiej policji. - Ofiara nie zorientowała się w pierwszym momencie, że doszło do transakcji i wypłaciła ponownie pieniądze - dodaje Semik.
<br. W ten sposób kobieta straciła 500 złotych. Gdy zobaczyła, że doszło do dwóch wypłat, zgłosiła się na policja, a ci analizując zapis monitoringu, ustalili portret sprawcy.

- Na tę chwilę mamy tylko zdjęcie z kamery bankomatowej i informację, że poszukiwany mężczyzna jest narodowości romskiej - informuje Semik. - Jest to mężczyzna w wieku ok. 30 - 35 lat, krępej budowy ciała, ciemnej karnacji. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem wykończonym futerkiem, pod którą miał czerwoną bluzę, na głowie jasną czapkę z daszkiem i obrączkę koloru żółtego na prawej dłoni - kontynuuje.

Policja ostrzega, że mężczyzna może stosować podobne metody w innych miejscach, dlatego konieczna jest wzmożona czujność podczas wypłaty pieniędzy.

d21cq8s

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedstawionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - adres: Tychy, Al. Bielska 46 lub dzwoniąc pod numer telefonu: 32 32 56 230, 997 bądź 112.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d21cq8s

Podziel się opinią

Share

d21cq8s

d21cq8s
Więcej tematów