Trwa ładowanie...
dqm5ryx

Policja szuka kolejnych świadków ws. Kijanki. Publikuje też nowe wideo

Krakowska policja w dalszym ciągu wyjaśnia okoliczności zniknięcia Piotra Kijanki. Tym razem publikuje kolejne wideo i prosi o pomoc w odszukaniu dwóch świadków, którzy byli na trasie spaceru zaginionego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka przede wszystkim osób, które 7 stycznia poruszały się w okolicy Bulwaru Kurlandzkiego
Policja szuka przede wszystkim osób, które 7 stycznia poruszały się w okolicy Bulwaru Kurlandzkiego (Policja, Fot: Policja)
dqm5ryx

Komenda Miejska Policji w Krakowie poszukuje przede wszystkim osób, które 7 stycznia w godz. 00.20 - 01:00 poruszały się w okolicy Bulwaru Kurlandzkiego na odcinku Dąbie - Most Kotlarski. Kontakt możliwy jest na najbliższym komisariacie lub pod numerami telefonów 12 615 26 44, 12 615 26 50 lub 997.

Policja przesłuchała już dwóch rowerzystów, którzy mijali się z Piotrem Kijanką w okolicy północy, w dniu gdy zaginął. Na nowym nagraniu czerwonym kółkiem widoczne są osoby, na których najbardziej zależy policjantom. Spacerowicze szli Bulwarem ok. godz. 00.27 - informuje małopolska policja.

Zobacz: Najnowsze nagranie z zaginionym Piotrem Kijanką

W środę policjanci przeszukiwali teren zapory w Dąbiu. Już wcześniej płetwonurkowie przeczesywali dno Wisły w rejonie, gdzie po raz ostatni widziano Kijankę.

Kijanka 6 stycznia świętował wraz z przyjaciółmi urodziny swojej żony, w restauracji na krakowskim Kazimierzu. Z lokalu wyszedł ok. godz. 23.30 i udał się w kierunku domu. Do przejścia miał dwa kilometry, jednak tam nie dotarł.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

dqm5ryx

Podziel się opinią

Share
dqm5ryx
dqm5ryx
Więcej tematów