Trwa ładowanie...
d3lyaxr

Policja boi się odwetu za atak na 18-latka. W Krakowie wzmocniono patrole

Policja wzmocniła patrole na osiedlach na południu Krakowa, w obawie przed zemstą za brutalny atak na 18-latka. Chłopaka zaatakowała grupa pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich. Napastnicy rzucili się z maczetami, nożami i siekierą. Nastolatek zmarł dwa dni później w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawcy zadali nastolatkowi liczne ciosy nożami, maczetami i siekierą
Sprawcy zadali nastolatkowi liczne ciosy nożami, maczetami i siekierą (Fotolia)
d3lyaxr

Ojciec zamordowanego chłopca zaapelował na jednym z portali społecznościowych z prośbą do ludzi "Nie szukajcie zemsty, bo kolejna rodzina może ucierpieć, wartością najwyższą ponad wasze interesy jest ludzkie życie".

18-latek był sympatykiem jednej z krakowskich drużyn piłkarskich. Został napadnięty w ostatni wtorek przez 10-osobową grupę pseudokibiców przeciwnego klubu piłkarskiego. Bandyci urządzili na niego zasadzkę. Chłopak stał ze swoimi dwoma kolegami, bandyci zaatakowali tylko jego, nie robiąc krzywdy jego towarzyszom, podaje portal rmf24.pl.

d3lyaxr

Nastolatek próbował uciekać, chował się za przechodzącą kobietą. Sprawcy zadali mu liczne ciosy nożami, maczetami i siekierą. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Nie udało się go uratować.

Do tej pory zatrzymano w tej sprawie cztery osoby. Policja wciąż szuka pozostałych, o pomoc w złapaniu sprawców prosi też ojciec 18-latka.

d3lyaxr

Podziel się opinią

Share

d3lyaxr

d3lyaxr
Więcej tematów