Trwa ładowanie...
d45sb3k

Pogoda na Wszystkich Świętych w Gdańsku i całej Polsce. Prognozy napawają optymizmem

Pogoda na Wszystkich Świętych może zaskoczyć mieszkańców Gdańska. Do niedawna prognozy przewidywały opady deszczu. Teraz synoptycy mają nieco lepsze informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańsk. Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki 2019
Gdańsk. Pogoda na Wszystkich Świętych i Zaduszki 2019 (Wikimedia Commons CC BY, Fot: Zygmunt Put Zetpe0202)
d45sb3k

Piątkowy poranek w Gdańsku będzie należał do chłodnych. O godzinie 7 rano termometry odnotują 2 st. C, jednak temperatura odczuwalna spadnie do jednego stopnia poniżej zera. Idąc na poranną mszę na cmentarzu, warto pamiętać o zabraniu cieplejszych ubrań.

Poprawa aury prognozowana jest po południu. W najcieplejszym momencie dnia termometry odnotują 6 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 3 st. C. Niestety wzrostowi temperatury będzie towarzyszył nieco silniejszy wiatr. Jego podmuchy mogą sięgać 19 km/h.

Na 1 listopada prognozowane jest bezchmurne niebo.

d45sb3k

Pogoda na Zaduszki. 2 listopada lepiej zostać w domu

Prognozy pogody na Zaduszki nie są już tak optymistyczne, jak te na piątek. Synoptycy ostrzegają, że 2 listopada może spaść niewielki deszcz. Zamiast słonecznej aury, trzeba spodziewać się całkowitego zachmurzenia przez cały dzień.

Nie zachwycą również temperatury, choć będą one nieco wyższe niż we Wszystkich Świętych. O godzinie 7 rano na termometrach będzie można zobaczyć 4 st. C (odczuwalny 1 st. C.), a po południu ociepli się do 7-8 st. C. Temperatura będzie rosła również wieczorem. Słupki rtęci wzrosną nawet do 11 st. C.

Pogoda na 1 listopada w całym kraju

Wszystkich Świętych zapowiada się pogodnie. Na niebie przeważać będą niewielkie, przezroczyste chmury. Mimo słonecznej aury temperatura nie zachęci do spacerowania. W większości kraju termometry odnotują maksymalnie 7 st. C. W południowej części kraju słupki rtęci wzrosną do maksymalnie 8-10 st. C.

Uważać powinni mieszkańcy wschodniej Polski. Tam temperatura może spadać nieznacznie poniżej 0 st. C, a przy gruncie będzie to nawet -5 st. C.

d45sb3k

Podziel się opinią

Share

d45sb3k

d45sb3k
Więcej tematów