Trwa ładowanie...
d2q27yr

Pogoda na dziś — środa 27 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (27 lutego) dla czterech największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś — środa 27 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski
Pogoda na dziś — środa 27 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski (East News)
d2q27yr

Pogoda na dziś – 27 lutego Warszawa

W piątek od rana do godziny 12:00 należy spodziewać się dość dużego zachmurzenia. Od godz 13 pogoda ulegnie poprawie i wyjdzie słońce, a temperatura sięgnie 8 stopni Celsjusza.

Tego dnia nie będzie padać. Będzie wiał lekki wiatr, ktory osiągnię prędkość 12 km/h. Ciśnienie wyniesie 1022,4 hPa i w ciągu dnia będzie spadać.

d2q27yr

Pogoda na dziś – 27 lutego Kraków

Podobna pogoda zapowiadana jest w stolicy Małopolski. Temperatura w Krakowie wzrośnie maksymalnie do 7°C. Najchłodniej będzie nad ranem, gdzie termometry pokażą 0°C.

Przez cały dzień występować będzie duże bądź częściowe zachmurzenie. Przez całą dobę nie powinny pojawić się żadne opady. Wiatr będzie dość słaby, a ciśnienie wyniesie 1025,2 hPa.

Pogoda na dziś – 27 lutego Wrocław

Najcieplej będzie we Wrocławiu. Temperatura w godzinach popołudniowych wzrośnie aż do 13°C i przez cały dzień nie spadnie poniżej zera.

d2q27yr

Wiatr będzie słaby, a ciśnienie wyniesie 1024,2 hPa, lecz w ciągu dnia będzie spadać. Przez całą dobę nie przewiduje się żadnych opadów.

Pogoda na dziś – 27 lutego Trójmiasto

Ładnej pogody należy oczekiwać także w Trójmieście. W Gdańsku maksymalna temperatura wyniesie 10°C, a w Sopocie i Gdyni po 9°C. W całej aglomeracji nie spadnie ona poniżej 2°C.

We wszystkich trzech miastach będzie przeważnie słonecznie i bez opadów. Dodatkowo prędkość wiatru nie przekroczy 8 km/h, a ciśnienie wyniesie 1010 hPa.

d2q27yr

Podziel się opinią

Share

d2q27yr

d2q27yr
Więcej tematów