Qaqwqwrqw

Pogoda na dziś - sobota 23 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (23 lutego) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś - sobota 23 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski
Pogoda na dziś - sobota 23 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski (freeimages.com)
Qaqwqwrqw

Pogoda na dziś – 23 lutego Warszawa

W Warszawie do południa będzie słonecznie. Temperatura przez cały dzień utrzyma się na poziomie 0 stopni Celsjusza. Wiatr osiągnie maksymalną prędkość 5 km/h. Ciśnienie wyniesie 1036 hPa, lecz będzie spadać.

Pogoda na dziś – 23 lutego Kraków

Qaqwqwrqw

W Krakowie na niebie będzie pełno chmur, miejscami pojawią się przejaśnienia. Temperatura w ciągu dnia wyniesie -3 stopnie Celsjusza. Wiatr osiągnie maksymalną prędkość 14 km/h. Ciśnienie będzie wynosić 1020 hPa i wykaże tendencję spadkową.

Pogoda na dziś – 23 lutego Wrocław

We Wrocławiu do godziny 13:00 będzie słonecznie. W późniejszej części dnia niebo zostanie zdominowane przez chmury. Termometry pokażą temperaturę 1 stopnia Celsjusza. Wiatr osiągnie prędkość do 7 km/h. Ciśnienie rano wyniesie 1035 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś – 23 lutego Trójmiasto

Qaqwqwrqw

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie poranek będzie chłodny i pochmurny, wypogodzi się w dalszej części dnia. Temperatura utrzyma się na poziomie -1 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiał z maksymalną prędkością 13 km/h. Rano ciśnienie będzie wynosić 1037 hPa i wykaże tendencję spadkową.

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw