WP

Pogoda na dziś — poniedziałek 4 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (4 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś — poniedziałek 4 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski
Pogoda na dziś — poniedziałek 4 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski (flickr.com)
WP

Pogoda na dziś – 4 marca Warszawa

Mieszkańców Warszawy w poniedziałek czeka deszczowa pogoda o poranku z miejscowymi przejaśnieniami, choć jedynie w godzinach popołudniowych. Temperatura w ciągu dnia będzie stale rosła.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 8°C (temp. odczuwalna 2°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 15°C (temp. odczuwalna 9°C).

WP

Ciśnienie będzie wahać się od 993 hPa (rano) do 986 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 32 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie z przelotnymi opadami deszczu o poranku, choć stosunkowo ciepło.

Pogoda na dziś – 4 marca Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się dziś pochmurnego dnia, choć bez opadów deszczu. Synoptycy przewidują całkowite zachmurzenie z okresowymi przejaśnieniami w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 7°C (temp. odczuwalna 0°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 16°C (temp. odczuwalna 10°C).

WP

Ciśnienie będzie wahać się od 983 hPa (rano) do 969 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 25 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie ze stopniowo rosnąco temperaturą w ciągu dnia.

Pogoda na dziś – 4 marca Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w poniedziałek mogą spodziewać się pochmurnej pogody. Synoptycy spodziewają się całkowitego zachmurzenia niemal przez cały dzień, choć bez opadów atmosferycznych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 9°C (temp. odczuwalna 3°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 15°C (temp. odczuwalna 6°C).

WP

Ciśnienie będzie wahać się od 994 hPa (rano) do 966 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość nawet 47 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie z silnym wiatrem oraz niską temperaturą odczuwalną.

Pogoda na dziś – 4 marca Gdańsk

Mieszkańców Gdańska w poniedziałek czeka pochmurna pogoda niemal przez cały dzień. Synoptycy przewidują występowanie słabych opadów deszczu w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 8°C (temp. odczuwalna 2°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 10 °C (temp. odczuwalna 0°C).

WP

Ciśnienie będzie wahać się od 990 hPa (rano) do 979 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 40 km/h (silny wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie i deszczowo. Niemal identycznej pogody spodziewać się mogą mieszkańcy całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP