Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PO poprze majowe wybory

Posłowie Platformy Obywatelskiej będą
głosować za samorozwiązaniem Sejmu - twierdzi "Trybuna", powołując
się na polityka z otoczenia Donalda Tuska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qaqwqwrqw

PO zgodzi się na majowe wybory, bo jest pewna ich wygrania. Wskazują na to sondaże zlecone przez partię Tuska trzem niezależnym ośrodkom badawczym. We wszystkich Platforma wyprzedza Prawo i Sprawiedliwość z dość znaczną przewagą - od 5 do 9%.

Szansa na pokonanie PiS-u sprawiła, że liderzy PO zmienili zdanie o majowych wyborach - Donald Tusk mówił, że wcześniejsze wybory miałyby sens, jeśli przyniosłyby zmianę na scenie politycznej. Zamówione przez nas sondaże pokazują, że taka zmiana jest możliwa, wyjaśnił "Trybunie" cytowany przez gazetę polityk.

Zdaniem dziennika partia Kaczyńskich instynktownie wyczuwa zasadzkę i stąd odwleczenie przez Marszałka Sejmu głosowania w sprawie samorozwiązania parlamentu. Jeśli Jurek będzie jeszcze bardziej odwlekać głosowanie, to znaczy, że PiS potrzebuje więcej czasu na rozgryzienie planu Platformy - pisze "Trybuna".

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw