Trwa ładowanie...

Płód w rurze kanalizacyjnej. Szukają matki pod Łodzią

Pracownik przepompowni ścieków w gminie Poddębice znalazł na sicie ściekowym martwy płód dziecka. Dokonał makabrycznego odkrycia w Sworawie.

Share
Płód w rurze kanalizacyjnej. Szukają matki pod Łodzią
Źródło: iStock.com
d3vuag5

Miało około 28 centymetrów długości, co wskazywałoby na 32. tydzień ciąży. Takie dziecko miałoby szansę przeżyć - "Dziennik Łódzki" podaje informacje z prokuratury.

W czwartek lub piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, mówi o2.pl asp. szt. Elżbieta Tomczak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach. Badanie w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi pozwoli ustalić wiek dziecka. Także to, czy było żywe w momencie, gdy trafiło do kanalizacji. Przesłuchano już pracowników wodociągów oraz okoliczni mieszkańcy. Śledczy sprawdzają, z których domostw spływają nieczystości do tego odcinka sieci.

Dzielnicowi sprawdzają wszystkie młode dziewczęta, rozpytując rodziny, czy ktoś nie widział w ostatnim czasie kobiet w ciąży. Powiadomione zostały też okoliczne szpitale oraz przychodnie zdrowia, gdzie sprawdza się karty ciąży kobiet będących w połogu - tłumaczy rzeczniczka.

Zobacz także: Piechowice: makabryczne odkrycie w kratce ściekowej

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3vuag5

Podziel się opinią

Share
d3vuag5
d3vuag5
Więcej tematów