Trwa ładowanie...
d36wfhc
d36wfhc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PiS: Prezydent stanął po stronie przestępcy

Prawo i Sprawiedliwość zarzuciło prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, że zwlekając z podpisaniem nowelizacji Kodeksu karnego świadomie doprowadził do przedawnienia zarzutu niegospodarności w sprawie FOZZ wobec byłej wicedyrektor FOZZ Janiny Chim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d36wfhc

Jak powiedzieli na konferencji prasowej posłowie Zbigniew Ziobro i Przemysław Gosiewski, "prezydent stanął po stronie przestępcy". Według Ziobry prezydent wiedział, że moment podpisu będzie miał kluczowe znaczenie dla sprawy FOZZ.

Nowelizacja Kodeksu karnego, która wejdzie w życie pod koniec lipca, przedłuża okres przedawnień o 5 lat. Nie obejmie ona jednak już zarzutu niegospodarności wobec Chim, który przedawnił się 17 lipca.

d36wfhc

Podziel się opinią

Share

d36wfhc

d36wfhc
Więcej tematów