Trwa ładowanie...
d2v0w18

PiS pokazuje nauczycielom rządy PO. "To cynizm"

- PO cynicznie wykorzystuje strajk nauczycieli - powiedziała Beata Szydło i przedstawiła nowy spot, atakujący opozycję. Była premier przypomina słowa polityków sprzed paru.lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fragment spotu PiS
Fragment spotu PiS (Youtube.com)
d2v0w18

Beata Szydło zapewniała, że nauczyciele nigdy nie usłyszą, że pieniędzy nie ma i nie będzie. - Zadeklarowałam, ze będą podwyżki dla nauczycieli i ten proces trwa - mówiła.

- Chcemy na ten temat rozmawiać i wierzę w to głęboko, że siądziemy do stołu i będziemy wspólnie uzgodnić harmonogram zmian - dodała na konferencji prasowej była premier.

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało spot pt. "Puste obietnice". W klipie przedstawiono wypowiedzi między innymi Joanny Kluzik-Rostkowskiej z 2015 roku. Ówczesna minister edukacji mówiła wtedy, że prawie 60 proc. nauczycieli zarabia 5 tys. zł. Tłumaczyła także, że rząd nie ma pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli.

Podkreślała, że teraz PO cynicznie wykorzystuje strajk. - Czy można wierzyć tym, co zapowiadali, że nie podniosą wieku emerytalnego, a potem to zrobili? - pyta Szydło.

d2v0w18

- Cynicznie wykorzystują strajk nauczycieli do tego, żeby uderzać w rząd, żeby siać ferment i żeby wprowadzać chaos - podkreśliła.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Burza wokół karty LGBT. Jacek Sasin obruszony

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d2v0w18

Podziel się opinią

Share
d2v0w18
d2v0w18