ycipk-1969zl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pierwsze dziecko z probówki ma 27 lat i... jest w ciąży

Louise Brown, pierwsze na świecie dziecko
z probówki, sama spodziewa się dziecka - informują
brytyjskie gazety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze dziecko z probówki ma 27 lat i... jest w ciąży
(AFP)
ycipk-1969zl

27-letnia Angielka ma zostać mamą w styczniu przyszłego roku. Jej dziecko zostało poczęte w sposób naturalny.

Louise Brown, mężatka od niespełna dwóch lat, powiedziała gazecie "Daily Express", że spełnia się jej wielkie marzenie. Zawsze chciała mieć dzieci, podobnie jak jej mąż i teraz oboje zastanawiają się, jak przygotować dom na nadejście nowego członka rodziny.

Przyjście na świat Louise Brown 25 lipca 1978 roku było sensacją na skalę światową oraz wielką nadzieją dla milionów par, które w sposób naturalny nie mogły mieć dzieci. Od tego czasu na świecie urodziły się już ponad 3 miliony dzieci z probówki i co roku liczba ta powiększa się o ok. 200 tys.

ycipk-1969zl

Louise Brown nie jest pierwszym dzieckiem z probówki, które samo spodziewa się dziecka. Jej młodsza siostra Natalie, również poczęta w wyniku zapłodnienia in vitro - jest mamą od maja 1999 roku.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1969zl

ycipk-1969zl
ycipk-1969zl