Perfect mówi szczerze o śpiewaniu "Autobiografii" na koncertach

Perfect mówi szczerze o śpiewaniu "Autobiografii" na koncertach

To jubileusz szczególny, bo szczególny jest zespół Perfect, który obchodzi właśnie 35-lecie scenicznego istnienia. W jego burzliwej historii było wszystko: ogromna popularność, wielkie przeboje i gigantyczne koncerty, długie wyjazdy za ocean, nagłe zawieszenia działalności i niespodziewane reaktywacje. Zespół to prawdziwy sceniczny wulkan. Wirtualna Polska pojawiła się z kamerą na jubileuszowym koncercie legendarnego Perfectu. Koncert był transmitowany na żywo na antenie Telewizji POLSAT.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Podczas występu można było usłyszeć wszystkie największe przeboje, które elektryzowały fanów już w latach 80., a dziś należą do najważniejszych piosenek polskiej muzyki rozrywkowej: "Chcemy być sobą", "Pepe wróć", "Ale w koło jest wesoło", "Nie płacz Ewka", "Niewiele ci mogę dać", czy z lat 90. "Kołysanka dla nieznajomej", "Niepokonani". Nie zabrakło także kultowej "Autobiografii", która wygrała w plebiscycie WP na najlepszy utwór Perfectu.

Na scenie łódzkiej Areny pojawili się znakomici goście: Patrycja Markowska, Igor Herbut czy Ryszard Sygitowicz, legendarny gitarzysta z pierwszego składu zespołu. VP Media Product Grupy WP Jarosław Grabowski wręczył Grzegorzowi Markowskiemu nagrodę z okazji jubileuszu. Lider Perfectu podziękował WP za wsparcie i przyjacielskie relacje.

Reporter: Joanna Stanisławska Zdjęcia: Mikołaj Przeździak Producent: Dominika Płońska

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.