Trwa ładowanie...
d6h3itx

Pastwili się nad psem, miał związane jądra trytką. "Ta interwencja zmroziła nam krew w żyłach"

Opolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami opublikował poruszający post o psie, który od dłuższego czasu błąkał się po miejscowości Źlinice. Diego padł ofiarą okrutnego maltretowania. Teraz walczy o nowe, lepsze życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dramat Diego z Źlinic (zdjęcie ilustracyjne)
Dramat Diego z Źlinic (zdjęcie ilustracyjne) (Pixabay.com)
d6h3itx

Jak podaje TOZ z Opola, nad beaglem znęcano się, doczepiając mu puszki do ogona, związują go łańcuchem, bijąc i przeganiając. Jakby tego było mało nieznani sprawcy związali mu jądra ciasną trytką. Zwierzę bardzo cierpiało, najprawdopodobniej do organu wdało się już niedokrwienie i martwica.

"Pies chyba czuł, że przyjechaliśmy mu pomóc, bo od razu wskoczył nam do auta i natychmiast przewieźliśmy go do weterynarza, gdzie zapadła natychmiastowa decyzja o amputacji jąder" - czytamy w internetowym wpisie.

Jednak pies mimo tych wszystkich krzywd garnie się do ludzi. "Nadaliśmy mu robocze imię Diego, piesek zostanie pod naszą opieką. Wyleczymy go, zaszczepimy, odrobaczymy i postaramy się zagoić rany w jego sercu. Postaramy się pokazać mu, że są mimo wszystko ludzie, którym może zaufać. Znajdziemy mu dom, gdzie nikt nigdy nie zrobi mu już żadnej krzywdy" - obiecują weterynarze.

Na portalu ratujemyzwierzaki.pl ruszyła zbiórka, która pomoże Diego wrócić do normalnego życia. Wpłat można dokonywać tutaj.

d6h3itx

Zobacz także: Nowe prawo pozwoli na kąpiele tylko przez 30 dni w roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6h3itx

Podziel się opinią

Share
d6h3itx
d6h3itx
Więcej tematów