WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
sport
16-05-2006 (16:20)

Parda wiceministrem sportu

27-letni poseł LPR Radosław Parda zostanie
wiceministrem sportu. Informację tę potwierdził rzecznik rządu
Konrad Ciesiołkiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Parda jest prawnikiem, członkiem Ligi Polskich Rodzin od początku jej istnienia. Od roku 1994 jest związany ze stowarzyszeniem Młodzież Wszechpolska, w latach 2004-2005 był prezesem tej organizacji.

Poseł Ligi powiedział, że jego priorytetem na stanowisku wiceministra będzie sport młodzieżowy. Należy rozbudować infrastrukturę; trzeba budować tańsze i lżejsze sale gimnastyczne - zaznaczył. Jak podkreślił, im więcej państwo wydaje na sport, tym mniej musi później wydać na służbę zdrowia.

Parda uważa, że dzięki sportowi można zapobiegać patologiom, bo "dzieci i młodzież mają się czym zajmować". Według posła, jego nominacja na stanowisko sekretarza stanu w ministerstwie sportu nastąpi w środę.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP