Trwa ładowanie...

Ostre słowa o Misiewiczu w #dzieńdobryWP. Nie zostawili na nim suchej nitki

Goście Kamili Biedrzyckiej-Osicy w ostrych słowach skomentowali nowe stanowisko Misiewicza i informacje o jego pensji. Borys Budka ma też pewne przypuszczenia w związku z jego nominacją.

Share
Ostre słowa o Misiewiczu w #dzieńdobryWP. Nie zostawili na nim suchej nitkiŹródło: PAP, fot: Paweł Supernak
dw607uc

- Przed chwilą Sikorski użył sformułowania "haki ciągnione", to trafne. Nie wierzę, że chłopak, który ponoć nic nie znaczy, dostaje takie stanowisko. Być może ma dużą wiedzę na temat pana ministra, polskiej armii, stosunków tam panujących. Inaczej nie mogę sobie tego wyobrazić - powiedział w #dzieńdobryWP Borys Budka o nowej funkcji * Bartłomieja Misiewicza*.

50 tys. zł - tyle według doniesień mediówma zarabiać były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz jako pełnomocnik zarządu ds. komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Nowe stanowisko utworzono w PGZ specjalnie dla Misiewicza.

dw607uc

- Mnie już nic nie zdziwi jeśli chodzi o Misiewicza - skomentował krótko poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. - PiS doszło do perfekcji jeśli chodzi o umieszczanie swoich ludzi - dodał.

Napięte relacje między Andrzejem Dudą a Antonim Macierewiczem

Dziś doroczna odprawa prezydenta z kierownictwem MON i najważniejszymi dowódcami Sił Zbrojnych RP. To kolejna okazja do * rozmowy Andrzeja Dudy i Antoniego Macierewicza*. Kto wyjdzie zwycięsko z kolejnej próby sił na linii duży pałac - MON? M.in o tym rozmawiamy z Borysem Budką i Tomaszem Rzymkowskim.

Od dawna wiele mówi się o tym, że relacjemiędzy zwierzchnikiem sił zbrojnych a ministrem obrony są co najmniej skomplikowane.

dw607uc

- Jeśli ich priorytety mają się pokrywać, to strach i żal. Dobrze powiedział Schetyna, że gdyby obce mocarstwo chciałoby mieć agenta w Polsce, to ten agent dokładnie tak by się zachowywał jak Macierewicz - powiedział Budka. Ocenił, że Duda okazuje swoją bezsilność.

- Jeśli NATO śledzi wypowiedzi Macierewicz np. na temat Smoleńska, to łapią się za głowę. Polska obrona w rękach szaleńca - dodał. -Polska nie jest traktowana poważnie. Patrzą na nas z politowaniem - powiedział.

dw607uc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw607uc
Więcej tematów