Trwa ładowanie...
dlq2ryx
Portal Samorządowy
kraków

Ostra kampania w Krakowie. Zbierają haki na Jacka Majchrowskiego?

Za wycieraczki samochodów w Krakowie trafiają ulotki, przypominającą aferę obyczajową, która wybuchła kilka lat temu w mieście. Ktoś poszukuje dawnych studentek Jacka Majchrowskiego, które ten miał zapraszać do nieistniejącego już Motelu Krak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostra kampania w Krakowie. Zbierają haki na Jacka Majchrowskiego?
(Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek)
dlq2ryx

O sprawie pisze Onet.pl. Portal podkreśla, że nie wiadomo, kto stoi za drukiem i rozpowszechnianiem ulotek. Podana na niej strona internetowa nie istnieje. Natomiast podany na niej numer telefonu to numer TVP Info, który służy widzom.

Onet przypomina, że sprawa Motelu Krak miała miejsce w latach 2003-2004, podczas pierwszej kadencji Jacka Majchrowskiego. Wynajmował on w tych latach pokój numer 71 we wspomnianym motelu. W pewnym momencie pomiędzy prezydentem a właścicielem obiektu doszło do konfliktu. Wacław Stechnij zarzucił Jackowi Majchrowskiemu, że ten nie płacił za wynajem. Stwierdził on, że w pokoju prezydent miał przyjmować studentki i urzędniczki. W tamtym czasie wybuchła afera obyczajowa, a sprawa trafiła do sądu. Ten nakazał zapłacić Majchrowskiemu za wynajem pokoju 52 tys. złotych. Prezydent kwotę zapłacił.

dlq2ryx

Do sprawy odniósł się na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent Jacek Majchrowski.

"Jeżeli zastanawiają się Państwo jak może wyglądać walka o stanowisko Prezydenta Miasta Krakowa oraz jak w praktyce wygląda „merytoryczna kampania wyborcza” to właśnie tak jak na zdjęciach poniżej. Zdecydowałem się na upublicznienie zarówno szkalujących ulotek jak i wpisów na moim profilu na fb, które mają mnie poniżyć, a nawet wprost życzą mi śmierci, bo uważam, że wszelkie granice zostały przekroczone. Dziś dowiedziałem się też, że jestem oskarżany o wykorzystywanie tzw. „botów” do walki w internecie, choć sposób w jaki to zrobiono wygląda na mało przemyślaną prowokację. Od lat jestem przyzwyczajony, że każda kampania wyborcza wiąże się ze zbieraniem na mnie haków. Mam nadzieję, że krakowianie i tym razem sami potrafią wciągnąć wnioski z takich działań" - skomentował Jacek Majchrowski.

Zobacz także: Cezary Tomczyk o "ultimatum" Tuska dla Schetyny. Stanowcza reakcja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlq2ryx

Podziel się opinią

Share
dlq2ryx
dlq2ryx