ycipk-138umo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

ONZ domaga się dostępu do Strefy Gazy

Sekretarz generalny ONZ Kofi Annan
zażądał natychmiastowego umożliwienia personelowi ONZ
dostępu do Strefy Gazy, w której Izrael prowadzi operację
militarną, w celu dostarczenia pomocy humanitarnej ludności tej
Strefy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ONZ domaga się dostępu do Strefy Gazy
(PAP/EPA)
ycipk-138umo

Powinien zostać zapewniony przewóz żywności i innych niezbędnych towarów przez terminal w Karni a ograniczenia poruszania się i dostępu (do Strefy) przez agencje ONZ powinny zostać natychmiast zniesione - oświadczył Annan w opublikowanym komunikacie.

Armia izraelska rozpoczęła 27 czerwca ofensywę w strefie Gazy, której celem jest uwolnienie żołnierza uprowadzonego przez palestyńskie komando, podczas akcji przeprowadzonej na terytorium Izraela.

Ofensywa ma też na celu położenie kresu palestyńskim atakom rakietowym na cele w Izraelu.

ycipk-138umo

Od 5 lipca w Strefie Gazy zginęło 40 Palestyńczyków i jeden żołnierz izraelski.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-138umo

ycipk-138umo
ycipk-138umo