Trwa ładowanie...
d1891nq

Oleśnica. Zwłoki dziecka w skuterze. Areszt dla matki

Dramatyczne odkrycie w Oleśnicy. W garażu jednego z domów odkryto zwłoki noworodka. 36-letnia Natalia B. jest podejrzana o dzieciobójstwo. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Oleśnicy zastosował wobec niej dwumiesięczny areszt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja odkryła w garażu zwłoki dziecka
Policja odkryła w garażu zwłoki dziecka (East News)
d1891nq

Dramatycznego odkrycia dokonano 8 października, gdy Natalia B. zgłosiła się do szpitala we Wrocławiu z powodu silnego krwawienia z narządów rozrodczych. Wówczas lekarze stwierdzili, że kobieta niedawno urodziła dziecko.

Kobieta wskazała szpital, w którym miało dojść do porodu. Jednak okazało się, że w miejscowości, którą podała Natalia B,. nie znajduje się wyspecjalizowana w porodach placówka szpitalna. Wobec powyższego została powiadomiona o tym fakcie policja - informuje TVP Info.

W garażu domu kobiety odkryto zwłoki noworodka. Dziecko było ukryte wewnątrz schowka znajdującego się pod siedzeniem skutera. Zdecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok ciała.

d1891nq

Natalia B. została zatrzymana i doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut dzieciobójstwa oraz znieważenia zwłok noworodka. Natalia B. nie przyznała się do pierwszego z zarzutów, natomiast przyznała się do drugiego. Nie chciała składać wyjaśnień.

Źródło: TVP Info

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

d1891nq

Szum wokół edukacji seksualnej. Jarosław Gowin o Anji Rubik: mam inne autorytety

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1891nq

Podziel się opinią

Share

d1891nq

d1891nq
Więcej tematów