Trwa ładowanie...
djbnnt0

Ojciec nagrywał nagą córkę i dotykał dzieci na basenie. Teraz stanie przed sądem

Stały klient jednej z brzeskich pływalni Piotr G. stanie przed sądem. Mężczyzna rozbierał się przed dziećmi i je molestował. Śledczy zarzucają mu również haniebne zachowania wobec własnej córki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzieci opisały, jak wyglądał mężczyzna
Dzieci opisały, jak wyglądał mężczyzna (Pixabay.com)
djbnnt0

- Z ustaleń śledczych wynika, że w wodzie molestował pływające w pobliżu maluchy. Niektóre z nich dotykał. Czasami sam się przed nimi rozbierał. Proceder trwał co najmniej trzy miesiące - powiedziała w rozmowie z portalem gazetakrakowska.pl Bożena Waresiak, sędzia Sądu Rejonowego w Brzesku.

Dzieci postanowiły jednak opowiedzieć o dziwnych zachowaniach jednego z pływaków swoim rodzicom. Dorośli poinformowali o sprawie policję i obsługę pływalni. - Dzieci opisały dokładnie jak wygląda podejrzany. Zabezpieczyliśmy więc monitoring i rozpoznaliśmy na nim tego człowieka - stwierdził Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

djbnnt0

Nazajutrz mężczyzna zjawił się na basenie. Wtedy obsługa wezwała policję.

Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce

Początkowo aresztowano go na trzy miesiące, ale gdy 44-latek odwołał się od tej decyzji, sąd uznał, że ma rację. Mężczyźnie przydzielono dozór kuratora. W tym samym czasie okazało się, że w jego komputerze znaleziono dziecięcą pornografię, w tym nagrania swojej nagiej córki.

Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia w jego sprawie. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Źródło: gazetakrakowska.pl

djbnnt0

Podziel się opinią

Share
djbnnt0
djbnnt0
Więcej tematów