13-09-2017 (18:32)

Oferta od Wojewódzkiego. Da milion złotych i będzie woził autem. Jest jeden warunek

Dziennikarz znowu zaszokował swoich fanów wpisem na Facebooku. W bardzo nietypowy sposób zaproponował im pewien "układ".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oferta od Wojewódzkiego. Da milion złotych i będzie woził autem. Jest jeden warunek
(Instagram.com, Fot: kuba_wojewodzki_official)
WP

Wojewódzki nawiązał do przypadkowego spotkania na ulicy. Prezenter relacjonował, że został zaczepiony i oskarżony o umieszczenie flagi Polski w fekaliach. Chodziło zapewne o wydarzenie z 2008 r., za które TVN został ukarany przez KRRiT.

Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział - Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze - napisał Wojewódzki na Facebooku.

Popularny prezenter w oryginalny sposób odparł zarzuty. Trzeba przyznać, że jego oferta jest wyjątkowo ciekawa.

WP

TVN miał zapłacić 500 tys. złotych kary za emisję programu. Decyzję podjęła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w 2008 r., a później podtrzymał ją Sąd Najwyższy. Sam incydent tłumaczono jako "artystyczny performance". Jednak to nie Wojewódzki był jego autorem, a jego ówczesny gość, Marek Raczkowski.

Polsce ciągle jeszcze brakuje przestrzeni dla wszelkiego rodzaju prowokacji i happeningów artystycznych. Myślę, że wracają trochę duchy afery z Dorotą Nieznalską czy Katarzyną Kozyrą, bo jednak było to nawiązanie do takiego happeningu - komentował wtedy Wojewódzki.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

WP
WP
WP