Trwa ładowanie...

Odnaleziono 22-letnią Polkę i jej córeczkę. Nieoficjalne informacje

Iwona P. i jej 1,5-roczna córeczka Nina były poszukiwane przez rodzinę i policję od 20 kwietnia. W czwartek wieczorem odnalazły się w Niemczech. Kobieta trafiła do tamtejszego aresztu. Pojawiają się nieoficjalne informacje o przyczynach aresztowania.

Share
Odnaleziono 22-letnią Polkę i jej córeczkę. Nieoficjalne informacje
Źródło: Zaginieni Przed Laty
d28jk3l

Jak informuje "Express Ilustrowany", poszukiwana kobieta podróżowała z mężczyzną. Ich samochód został zatrzymany do kontroli przez niemiecką policję.

Według nieoficjalnych informacji w samochodzie, którym jechała 22-latka, znaleziono znaczną ilość narkotyków.

d28jk3l

Tej informacji nie potwierdzają jednak polskie służby. Jak wyjaśniał nam rzecznik policji w Sieradzu asp.sztab. Paweł Chojnowski, działania polskich policjantów już się zakończyły. - Nie możemy ingerować w kompetencje niemieckiej policji. Jeżeli kobieta popełniła przestępstwo na terenie Niemiec, nasze czynności w tym momencie się kończą - tłumaczył.

Nie chciał też skomentować nieoficjalnych doniesień o narkotykach.

Zobacz także: Pożar Notre Dame. Nagrania świadków zdarzenia

Poszukiwania Polki i jej córki

Przypomnijmy, że w czwartek rano policja poinformowała, że poszukuje 22-latki i jej z 1,5-rocznej córki. Iwona P., razem ze swoim dzieckiem, 20 kwietnia wyjechała z Holandii do rodziny do Złoczewa (woj. łódzkie). Kobieta nie dotarła jednak na miejsce, a rodzina od tego momentu nie miała z nią kontaktu.

Postawiono na nogi pół Europy. Na portalach społecznościowych masowo udostępniano zdjęcie matki i córeczki.

d28jk3l

Polka miała jechać samochodem z innymi osobami i w pewnym momencie przesiąść się do innego samochodu. Z niepotwierdzonych informacji wiadomo, że mógł to być Peugeot 307, rocznik 2005, koloru granatowego. Jechali trasą A67 na Niemiecką "40".

Odnalezienie w Niemczech

W czwartek wieczorem policja poinformowała, że kobieta odnalazła się w niemieckim areszcie.

Poszukiwania zakończono. Dziecko natomiast przez niemieckie biuro do spraw opieki nad nieletnimi zostało tymczasowo umieszczone w rodzinie zastępczej.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d28jk3l

Podziel się opinią

Share
d28jk3l
d28jk3l
Więcej tematów