Trwa ładowanie...
d2rebr4
Nowoczesna pozywa w trybie wyborczym Millera i Palikota. Joński: kto finansuje Pana Petru?

Nowoczesna pozywa w trybie wyborczym Millera i Palikota. Joński: kto finansuje Pana Petru?

Nowoczesna składa w trybie wyborczym pozew ws. naruszenia dobrego imienia Ryszarda Petru przez Leszka Millera i Janusza Palikota. Na wspólnej konferencji mówili, że Petru to "człowiek wynajęty przez banki". W odpowiedzi na tę informację Dariusz Joński pyta, "kto finansuje Pana Petru, kto mu daje te kilka milionów na te bilbordy, wielkie konwencje?".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2rebr4

Nowoczesna pozywa w trybie wyborczym Leszka Millera i Janusza Palikota. Chodzi o słowa liderów Zjednoczonej Lewicy, że Petru to "człowiek wynajęty przez banki". - Pan Petru jest człowiekiem wynajętym przez banki (...) Gdyby stało się tak nieszczęśliwie, że jego partia, czy formacja weszłaby do Sejmu, to pierwszy telefon jaki pan Petru wykona, to będą telefony do szefów banków i deklaracja, że teraz banki będą mogły próbować przeprowadzać takie rozwiązania prawne, jakie im najbardziej odpowiadają - mówił Miller.

- Wiarygodność człowieka wynajętego przez banki do sprzedawania złych produktów jest taka właśnie, że można z góry przewidzieć co zrobi, jeśli wejdzie do parlamentu, zadzwoni do prezesa Związku Banków Polskich i zamelduje wykonanie zadania - powiedział z kolei Palikot.

d2rebr4

W odpowiedzi na pozew Nowoczesnej, Dariusz Joński zorganizował konferencje, na której zaatakował Petru. - My dzisiaj publicznie zadajemy pytanie kolejne pytanie panu Petru, kto finansuje Pana Petru, kto mu daje te kilka milionów na te bilbordy, wielkie konwencje? - powiedział Joński ze Zjednoczonej Lewicy. Jak dodał, "wiemy, że nie jest finansowany z budżetu, bo nie ma subwencji, nie ma dotacji". - Pytamy się, jeśli banki, to które banki, jeśli prezesi, to którzy prezesi? Chcemy wiedzieć - kawa na ławę - skąd pan Petru ma pieniądze? - powiedział.

d2rebr4

Podziel się opinią

Share
d2rebr4
d2rebr4
Więcej tematów