Trwa ładowanie...
samolot

Nikt nie przeżył. Jest wstępna przyczyna katastrofy rosyjskiego samolotu

Na ziemię pod Moskwą runął pasażerski samolot. Nie żyje 71 osób. Cały czas pojawiają się nowe informacje w sprawie. Wiadomo, że znaleziono czarną skrzynkę oraz dwa ciała. Jest już wstępna przyczyna katastrofy.

Share
Nikt nie przeżył. Jest wstępna przyczyna katastrofy rosyjskiego samolotu
Źródło: PAP
d3wd8tr

Nad ranem minister ds. nadzwyczajnych sytuacji Władimir Puczkow ogłosił, że akcja poszukiwawczo - ratownicza przechodzi w fazę poszukiwawczą. Taka decyzja oznacza, że ratownicy oficjalnie uznali, iż nikt nie przeżył katastrofy.

Cały czas pojawiają się nowe informacje w sprawie tragedii pod Moskwą. Samolot rozbił się chwilę po tym, jak wzbił się w powietrze.

Pojawiło się nagranie, udostępnione przez stację telewizyjną ABC News, na którym uchwycono dramatyczny moment zderzenia rosyjskiego samolotu z ziemią.

Szczątki samolotu są rozrzucone w promieniu kilometra. To może oznaczać, że maszyna zaczęła rozpadać się w powietrzu. Jako wstępną przyczynę katastrofy podano awarię i eksplozję silnika.

d3wd8tr

Antonov-148 należał do Saratowskich Linii Lotniczych. Leciał z Moskwy do miasta Orsk, położonego w południowej części Uralu.

Zobacz: Katastrofa samolotu pod Moskwą. Na pokładzie było 71 osób

Źródło: polskieradio.pl/TVN24/WP

d3wd8tr

Podziel się opinią

Share
d3wd8tr
d3wd8tr
Więcej tematów