Niezależna.pl: Szokujące zdjęcia pochodzą z materiału dowodowego MAK

Zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej opublikowane w internecie przez rzekomego blogera pochodzą z materiału dowodowego zgromadzonego przez rosyjski MAK - dowiedział się portal Niezależna.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozbity rządowy Tu-154M (zdjęcie archiwalne)
Rozbity rządowy Tu-154M (zdjęcie archiwalne) (AFP, Fot: Natalia Kolesnikova)

**Przeczytaj także: Pełnomocnik J. Kaczyńskiego: czy to zdjęcia z kancelarii tajnej?**

O tym fakcie podanym przez Niezależną mają świadczyć charakterystyczne podpisy pod zdjęciami.

Chodzi o drastyczne zdjęcia, które "wyciekły" do internetu. Zdjęcia zostały zrobione na miejscu katastrofy w Smoleńsku, w kostnicy i przy trumnach. Widać na nich zmasakrowane ciała. Niektóre z nich są podpisane - z opisów wynika, że na fotografiach jest ciało między innymi prezydenta Kaczyńskiego - informuje Radio ZET, które zawiadomiło o MSZ i Prokuraturę Generalną o szokujących zdjęciach w sieci.

Według ustaleń Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej pojawiły się na rosyjskich stronach internetowych 28 września bieżącego roku - poinformował Maciej Karczyński, rzecznik prasowy ABW, w oświadczeniu przesłanym do Wirtualnej Polski. Jak dodaje Karczyński: "zdjęcia zostały opublikowane i rozpowszechnione na serwerach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz na Ukrainie".

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.