Trwa ładowanie...
d2i7gss

Nietypowa akcja Nitrasa. Przez tydzień będzie sprzątał ulice Szczecina

Poseł PO wynajął maszynę do czyszczenia i przez tydzień zamierza sprzątać nią miejskie chodniki, które uważa za brudne. "Szczecin wymaga posprzątania. I dosłownie i politycznego" - twierdzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Nitras zachęca, aby zgłaszać do niego miejsca w Szczecinie, które wymagają sprzątania
Sławomir Nitras zachęca, aby zgłaszać do niego miejsca w Szczecinie, które wymagają sprzątania (Facebook.com)
d2i7gss

"Zachęcam do zgłaszania takich miejsc. Postaramy się w miarę możliwości dotrzeć wszędzie" przekonuje na Facebooku Sławomir Nitras. Są nawet pierwsze efekty. Poseł pochwalił się, że na prośbę jednego z rodziców wysprzątał odcinek ulicy przed szkołą podstawową.

Koszt maszyny, którą wynajął polityk to 250 zł dziennie. Po bokach jest cała obklejona hasłami: "Wspólnie, Szczecin, Nitras, Pomoc". Część komentujących zarzuca Nitrasowi, że zaczął już kampanię wyborczą. "Ciekawe czy po wyborach tak będziesz sprzątał" - napisał jeden z internautów. "Będę. I to całe miasto" - odpowiedział polityk.

d2i7gss

Podobne napisy pojawiły się na bilbordach w Szczecinie oraz na oczyszczaczach powietrza, które polityk kupił do trzech przedszkoli. Jak przekonuje wszystko to jest częścią akcji informacyjnej i społecznej.

Zobacz także: Skandaliczne warunki treningów polskich olimpijczyków

Nitras został przedstawiony jako oficjalny kandydat na prezydenta Szczecina w połowie marca. Reprezentuje wspólną listę PO i Nowoczesnej. "Prezydentem powinien być ktoś kto kocha tyo miasto i klub piłkarski, który w nim gra" - brzmiała zapowiedź na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2i7gss

Podziel się opinią

Share
d2i7gss
d2i7gss
Więcej tematów