Trwa ładowanie...
d15kznw

Niebawem Cracow Fashion Week. Każdy może dołączyć do grona projektantów

• Rusza Cracow Fashion Week
• Będzie można stanąć na czerwonym dywanie z własnymi kreacjami
• Potrzeba kreatywności i wizji na współczesny ubiór duchem z PRL
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niebawem Cracow Fashion Week. Każdy może dołączyć do grona projektantów
(MNK)
d15kznw

Jeśli interesujesz się modą i chcesz tworzyć własne stylizacje, które będzie można zobaczyć na najważniejszych imprezach modowych w kraju, możesz wystartować w konkursie organizowanym przez Muzeum Narodowe Krakowa.

Akcja "W duchu PRL - konkurs na najlepszą stylizację" daje właśnie taką możliwość. Inicjatywa jest częścią festiwalu modowego - Cracow Fashion Week i to właśnie tam będzie można zadebiutować ze swoimi kreacjami

- Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać swoje zdjęcie w stylizacji nawiązującej do mody PRL na adres: konkurs@mnk.pl. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zdjęcie wykonane. Do akcji zachęcamy również panów - mówi Rafał Stanowski, dyrektor PR z Krakowskich Szkół Artystycznych.

d15kznw

Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnej technice, a przesłać je należy do 1 marca. Jury wybierze 20 stylizacji, 5 z nich zobaczymy na czerwonym dywanie podczas imprezy.

Cracow Fashion Awards, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie popisem kreatywności studentów SAPU. Na wybiegu zobaczymy kilkudziesięciu polskich projektantów kończących Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, którzy będą rywalizować w konkursie o Grand Prix oraz Nagrodę Mediów.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d15kznw

Podziel się opinią

Share
d15kznw
d15kznw
Więcej tematów