Trwa ładowanie...
d20gw13
Artykuł sponsorowany
porównywarka cenowa

Nie korzystasz z porównywarki OC? Jesteś w mniejszości!

Jeszcze kilka lat temu poszukiwanie najtańszego OC zajmowało mnóstwo czasu. Konieczne było przeszukanie stron internetowych różnych towarzystw ubezpieczeniowych, kontaktowanie się z agentami, a nawet osobiste odwiedzenie placówki. Wszystko to nie gwarantowało jednak, że znalezione przez Ciebie ubezpieczenie rzeczywiście było najtańsze na rynku. Być może, dokonując zakupu w innej firmie, mógłbyś sporo zaoszczędzić. Na szczęście dzisiaj kierowcy mają do dyspozycji nowoczesne narzędzie, jakim jest porównywarka OC. I chętnie z niego korzystają, bo daje ono gwarancję, że Twoje OC rzeczywiście jest najtańsze na rynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie korzystasz z porównywarki OC? Jesteś w mniejszości!
(materiały partnera)
d20gw13

Jak działa porównywarka OC?

Zastanawiasz się, jak dokładnie działa porównywarka OC? To naprawdę bardzo proste. Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest wypełnienie prostego formularza. Wiek, płeć, miejsce zamieszkania, a także marka i model pojazdu czy rok produkcji – na tej podstawie firmy ubezpieczenie, które współpracują z porównywarką, wyliczą Twoje składki OC. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj porównywarka OC Porówneo.pl, która współpracuje z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce – AXA Direct, Generali, Allianz, You Can Drive, Link4 i wieloma innymi. Dzięki temu wiesz, że dokonana przez Ciebie kalkulacja jest naprawdę wyczerpująca, a żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie zostało pominięte.

Kiedy wypełnisz formularz, porównywarka OC przygotuje przejrzyste zestawienie cen w różnych firmach ubezpieczeniowych. W ten sposób w kilka minut dowiesz się, ile zapłacisz za OC w każdej z nich. Po drodze możesz skorzystać z darmowej pomocy doradcy – zarówno podczas wypełniania formularza, jak i zakupu OC. No właśnie – porównywarka OC nie tylko sprawdzi ceny ubezpieczenia, ale też pozwoli Ci na dokonanie wygodnego zakupu wybranego przez Ciebie OC.

d20gw13

Rozwiązanie idealne? Wygląda na to, że tak!

Porównywarki OC stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Nic dziwnego – to wręcz idealna alternatywa dla sposobu, w jaki wyglądały poszukiwania ubezpieczenia jeszcze jakiś czas temu. Czasochłonne telefony do agentów ubezpieczeniowych, spotkania w placówkach, przeszukiwanie stron internetowych i wypełnianie skomplikowanych formularzy… Wszystko to sprawiało, że wielu kierowców zadowalało się "„pierwszym lepszym" ubezpieczeniem, nie zważając na to, że często przepłacają.

Porównywarka OC zrewolucjonizowała rynek ubezpieczeń samochodowych. Dzisiaj spotkania z agentami czy długi czas oczekiwania na połączenie z firmą ubezpieczeniową to już wspomnienie. Dzięki kalkulatorowi OC wystarczy znaleźć chwilę, usiąść z kubkiem ulubionej herbaty przed ekranem komputera i przejść kilka prostych kroków – a już po kilku minutach możesz być posiadaczem naprawdę taniego OC. Nic dziwnego, że kierowcy tak chętnie korzystają z tego narzędzia – to ogromny komfort i oszczędność czasu. A przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia całkiem sporej kwoty.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki OC?

d20gw13

Powodów, dla których korzystanie z porównywarki OC jest lepsze niż tradycyjne metody poszukiwań i zakupu ubezpieczenia, jest mnóstwo. Prawdopodobnie każdy kierowca, który korzysta z wyszukiwarki, zwróciłby uwagę na inny, pozytywny aspekt takiego rozwiązania. Niemniej jednak wśród największych zalet wymienić można:

  • oszczędność czasu – dzięki porównywarce OC nie musisz już spotykać się z agentami czy spędzać kilku godzin na rozmowach telefonicznych z nimi,
  • możliwość zaoszczędzenia pieniędzy – to chyba najważniejszy powód, dla którego warto skorzystać z porównywarki OC. Różnice w cenach ubezpieczeń często przekraczają nawet 1500 zł (dla tego samego pojazdu!), a pamiętajmy, że zakres OC jest zawsze taki sam,
  • mniejszy stres – z porównywarką OC nie musisz martwić się o to, że sporo przepłacasz. Tutaj masz gwarancję, że wybierasz naprawdę najtańsze OC na rynku,
  • ogromny komfort – możliwość dokonywania zakupów przez internet pozwoliła nam na ogromną oszczędność czasu, a przy tym zapewnia wygodę. Nie trzeba już wychodzić z domu, aby kupić książkę, buty, a nawet żywność. Czemu z ubezpieczeniem miałoby być inaczej?
  • brak opłat za skorzystanie z porównywarki OC – narzędzie to jest całkowicie darmowe i nie ma obowiązku zakupu ubezpieczenia po dokonaniu kalkulacji. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili sprawdzić, jak kształtują się ceny OC dla Twojego auta.

Dołącz do grona kierowców, którzy naprawdę oszczędzają

Jeśli dotychczas nie korzystałeś z porównywarki OC, najwyższa pora to zmienić. Ostatnie miesiące i lata jasno pokazują, że internetowe kalkulatory ubezpieczeń bardzo przypadły do gustu wszystkim – nie tylko kierowcom, ale też osobom, które szukają ubezpieczenia na życie czy nieruchomości. Warto dołączyć do tego grona i cieszyć się komfortem, oszczędnością czasu, pieniędzy i stresu – bo z porównywarką OC zawsze znajdziesz najtańsze ubezpieczenie.

Artykuł sponsorowany

d20gw13

Podziel się opinią

Share

d20gw13

d20gw13
Więcej tematów