Trwa ładowanie...
d33pccg

Narkotyki na terenie Telewizji Publicznej. Najpierw 5 kg amfetaminy w Gdańsku, teraz wewnętrzny mail TVP Info

• Na terenie ośrodka TVP w Gdańsku znaleziono wartą pół miliona zł amfetaminę
• Radio Gdańsk: zatrzymani mężczyźni nie są pracownikami TVP
• Dziennikarze TVP Info rozesłali wewnętrznego maila ws. palenia marihuany
• Trafił on do do szefów, wydawców i dziennikarzy Telewizyjnej Agencji Informacyjnej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narkotyki na terenie Telewizji Publicznej. Najpierw 5 kg amfetaminy w Gdańsku, teraz wewnętrzny mail TVP Info
(WP, Fot: Konrad Żelazowski)
d33pccg

Po raz drugi, w odstępie kilku dni, słowo "narkotyki" pojawiło się w kontekście Telewizji Publicznej. 2 grudnia informawalismy o akcji funkcjonariuszy CBŚP i Straży Granicznej na terenie ośrodka TVP w Gdańsku. W jednym z zaparkowanych tam samochodów znaleziono 5 kilogramów narkotyków. Śledczy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą. Jak ustalił reporter Radia Gdańsk, zatrzymani mężczyźni nie są jednak pracownikami TVP, a tylko wynajmowali stolarnię, która znajduje się w głównym budynku ośrodka.

Teraz jednak TVP Info wysłało wewnetrznego maila, w którym przypomina o zakazie palenia marihuany i innych narkotyków. Do korespondencji dotarł portal wyborcza.pl.

"Dzień dobry, przypominamy wszystkim, że na terenie TVP obowiązuje zakaz palenia nie tylko papierosów, ale i marihuany oraz wszelkich innych narkotyków. Na klatce schodowej przy naszej redakcji notorycznie, niemal codziennie panuje przeraźliwy smród narkotyków, który przenika do naszego newsroomu i utrudnia pracę. Jest to skandaliczne zachowanie i apelujemy, aby zaprzestać takich działań" - tak brzmi treść maila.

Informacja trafiła do kilkudziesięciu osób: szefów, wydawców, producentów i reporterów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, która ma nadzór nad programami informacyjnymi TVP. Biuro rzecznika TVP poinformowało, że "w związku z otrzymaną informacją, TVP podjęła przewidziane prawem kroki".

d33pccg

Podziel się opinią

Share
d33pccg
d33pccg
Więcej tematów