Trwa ładowanie...
dn22pc5

Napieralski: PO jak dziecko w piaskownicy

Platforma Obywatelska po objęciu rządów i sformułowaniu większości w parlamencie odgrywa się na PiS w dziwny sposób, jak małe dziecko w piaskownicy - ocenił sekretarz generalny SLD Grzegorz Napieralski.
Share
dn22pc5

Platforma po objęciu rządów i sformułowaniu większości w parlamencie odgrywa się na PiS w dziwny sposób, jak małe dziecko w piaskownicy - jak ktoś silniejszy odbiera grabki i łopatkę, to później, kiedy nabierze więcej sił, to ja mu zabiorę. Taka właśnie polityka ma miejsce, to bardzo szkodliwe - powiedział Napieralski podczas konferencji prasowej w Katowicach.

Zamiast ważnymi sprawami, zajmujemy się mało istotnymi. Pasjonujemy się, czy minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powinien pojechać do prezydenta, kto koordynuje polską politykę zagraniczną, co dzieje się w ministerstwie obrony narodowej, czy dobrego wiceministra powołano czy złego. Nie tym powinniśmy się zajmować pod koniec roku, kiedy powinniśmy debatować nad budżetem, nad sprawami strategicznymi - oświadczył polityk Sojuszu.

Jak podkreślił, społeczeństwo czeka na wiadomości istotne dla zwykłych ludzi - o cenach energii czy kosztach wywozu śmieci.

dn22pc5

Podziel się opinią

Share
dn22pc5
dn22pc5
Więcej tematów