Trwa ładowanie...
d3sc9fv
d3sc9fv

Największy festiwal disco polo już w piątek w Zatorze

W Zatorze odbędzie się największy festiwal muzyki disco polo w Polsce. Już w piątek zagrają m.in.: After Party, Boys, Weekend, MIG, Piękni i Młodzi, Czadoman, Power Play, Bayer Full oraz Ivan Komarenko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3sc9fv

Zator, niewielka miejscowość położona niedaleko Oświęcimia, w piątek zamieni się w polską stolicę disco polo. To niespełna 4-tysięczne miasteczko, ugości kilkanaście tysięcy fanów muzyki tanecznej.

- Na jednej scenie pojawi się 17 artystów polskiego dance, więc fani nie będą rozczarowani. Z naszej sceny z pewnością powędrują melodie „bujaj się” zespołu After Party, którego piosenka o tym właśnie tytule na Youtubie stała się absolutnym hitem. Nie zabraknie również utworów takich jak: "Dlatego kocham ją mocno” czy "Kochaj mnie". Ale to zaledwie skrawek przyjemności – mówi Wirtualnej Polsce Krystian Kojder, rzecznik prasowy Energylandii

Na scenie zobaczymy również: MIG, Boys, Weekend, Piekni i Młodzi, Czadoman, Power Play, Bayer Full, Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver, CamaSutra oraz Ivana Komarenko.

d3sc9fv

Jak przekonują dalej organizatorzy, ta impreza będzie skierowana do wszystkich - od 5 do 105 lat.

- Mówiąc o braku ograniczeń nie mówimy wyłączenie o samym wieku odbiorców polskiej muzyki dance. Najlepiej pokazał to rok 2012, kiedy na wielu antenach radiowych i telewizyjnych pojawiał się przebój „Ona tańczy dla mnie”! Tym samym cała Polska dowiedziała się o istnieniu zespołu Weekend – dodaje Kojder

W trakcie trwania festiwalu, uczestnicy będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich atrakcji parku rozrywki Energylandia, a dla przyjezdnych przygotowano trzy nieodpłatne parkingi.

Start w piątek o godzinie 18.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3sc9fv

Podziel się opinią

Share

d3sc9fv

d3sc9fv
Więcej tematów