Trwa ładowanie...

Największa psia impreza już w sobotę. Przyjdź na bezpłatne chipowanie

• W sobotę rozpocznie się bezpłatne chipowanie psów • Będzie można adoptować zwierzęta ze schroniska w Łętkowicach • Na miejscu można uzyskać poradę weterynarza • Impreza przeznaczona jest dla właścicieli wszystkich ras psów
Share
Największa psia impreza już w sobotę. Przyjdź na bezpłatne chipowanie
Źródło: WP, Fot: Robert Kulig
dan9y70

W sobotę w Dworku Białoprądnickim odbędzie się wielka impreza dla wszystkich miłośników czworonogów, pod nazwą "Psi los warty Goldena".

Od 10.00 do 14.00 można liczyć na bezpłatne porady specjalistów, pokazy strzyżenia i darmowe chipowanie psów. Będzie również bity rekord w ilości przybyłych goldenów.

Duża liczba uczestników może pomóc w szybszym znalezieniu domu dla podopiecznych przytuliska w Łętkowicach.

dan9y70

- W godzinach od 10.00 do 14.00 będzie można zasięgnąć darmowej porady lekarza weterynarii, psiego behawiorysty, rehabilitanta, specjalisty od żywienia zwierząt oraz całkowicie bezpłatnie oznakować elektronicznie (zaczipować) swojego czworonoga. Wszystkie zaczipowane zwierzaki zostaną bezpłatnie zarejestrowanie w międzynarodowej bazie danych Safe-Animal - mówią organizatorzy.

- Osoby poszukujące czworonożnego przyjaciela mogą odwiedzić kącik adopcyjny psów i kotów z przytuliska z podkrakowskich Łętkowic - dodają.

Jak zaznaczają organizatorzy, posiadanie "goldena" nie jest warunkiem uczestnictwa w imprezie - Dworek Białoprądnicki odwiedzić może każdy zwierzak z opiekunem, bez względu na rasę, płeć i pochodzenie.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dan9y70

Podziel się opinią

Share
dan9y70
dan9y70
Więcej tematów