Trwa ładowanie...

Nagi wuefista gonił za uczniami po boisku szkolnym

Dziwaczne zachowanie mężczyzny nagrali robotnicy z pobliskiego placu budowy.

Share
Nagi wuefista gonił za uczniami po boisku szkolnym
Źródło: Youtube.com
d3rc8xf

Nauczycielem zajęła się policja a uczniami psycholog szkolny. Wydarzenia dotyczące nagiego wuefisty rozegrały się na boisku szkolnym kalifornijskiej podstawówki, Carthay Center Elementary School. Mężczyzna rozebrał się i biegał za uczniami II i V klasy.

Miał z nimi prowadzić lekcję, pomagać w ćwiczeniach i zabawie. Zamiast tego rozebrał się zaczął ganiać dzieciaki. Maluchy musiały kryć się przed nim w budynku szkoły - rodzice mówią telewizji CBS.

Nagranie z komórki uwieczniło moment, gdy nauczyciel zakłada z powrotem spodnie dresowe. Władze szkoły powiadomiły o tym wydarzeniu rodziców i zapewniły pomoc psychologiczną uczniom.

Osoba na terenie szkoły zaczęła się zachowywać w nietypowy sposób, zmuszając nas do uruchomienia procedury alarmowej i chwilowego zamknięcia budynku. W tym czasie interweniowała policja i zabrała tego człowieka na posterunek - napisała dyrekcja szkoły w liście do rodziców.

Policja potwierdziła dziennikarzom, że sprawca zgorszenia to faktycznie pracownik wydziału edukacji dystryktu Kalifornia.

*Zobacz także: USA: szkolny autobus z 27 uczniami wpadł do stawu *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3rc8xf

Podziel się opinią

Share
d3rc8xf
d3rc8xf
Więcej tematów