Trwa ładowanie...

Na trawniku obok aqua parku w Słupsku wandal wyjeździł quadem kształt męskiego członka

Mieszkańcy Słupska są coraz bardziej rozdrażnieni kosztami budowy miejskiego parku wodnego. Jeden ze słupszczan rozładował swoją agresję wyrysowując quadem na trawie kształt przypominający męskiego członka.

Share
Na trawniku obok aqua parku w Słupsku wandal wyjeździł quadem kształt męskiego członka
Źródło: WP, Fot: Arkadiusz Jastrzębski
d4c4whh

- Bardzo dobrze zrobił. Dzisiaj jest nowa rada miasta i nowy prezydent. Aqua park miał kosztować 50 mln zł, a nie wiadomo, czy teraz nie będzie kosztować i 100 mln. Skąd znajdą się na to pieniądze? Z cięć inwestycji, dlaczego mam ponosić winę za czyjąś niegospodarność - pyta retorycznie Agata Bułka, mieszkanka Słupska.

Władze Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapowiadają ukaranie winnych. Rozjechany trawnik ma zostać jak najszybciej zagrabiony. Konsekwencji nie uniknie również firma chroniąca obiekt.

d4c4whh

Obecnie park wodny jest prawie gotowy. Jednak magistratu nie stać na wykończenie obiektu w pojedynkę, dlatego od kilku miesięcy szukają firmy, która dokończy budowę w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

To nie pierwsze zdjęcie Słupska z męskim organem w tle. Trzy lata temu uczniowie jednej z tamtejszych szkół zamieścili na popularnym portalu z parodystycznymi obrazkami dość specyficzną grafikę. Fotografia przedstawiała fallusa ze śniegu, wyrysowanego na szkolnym boisku. Miał on być karą za niski poziom kształcenia.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4c4whh

Podziel się opinią

Share
d4c4whh
d4c4whh
Więcej tematów