Trwa ładowanie...
ycipk-22gfaz

Motocyklista uratował niedoszłego samobójcę. Dramatyczne nagranie

Mężczyzna przeżył załamanie nerwowe. Chciał popełnić samobójstwo. Przejeżdżający motocyklista narażał własne życie, by nie doszło do tragedii. Do sieci trafiło nagranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu z kamery motocyklisty
Kadr z filmu z kamery motocyklisty (Youtube.com)
ycipk-22gfaz

Zdarzenie miało miejsce w Rosji.

Jadący trasą szybkiego ruchu motocyklista zauważył mężczyznę, stojącego na brzegu wiaduktu. Widać było, że zamierza z niego skoczyć. Zareagował błyskawicznie.

Zawrócił i jechał pod prąd, by ratować niedoszłego samobójcę. Nagranie całej sytuacji trafiło do sieci.

ycipk-22gfaz

Motocyklista zatrzymał ruch na drodze i zaczął rozmawiać z mężczyzną na wiadukcie. Machał do niego i krzyczał, żeby tego nie robił. Proponował mu nawet przejażdżkę.

- Wiedziałem, że łamię przepisy. Robiłem wszystko, co możliwe, żeby nie skoczył pod jadące samochody - tłumaczył potem swoje desperackie zachowanie.

Udało mu się podjechać do mężczyzny na wiadukcie. Tam czekał na policję i karetkę pogotowia. Dołączyło do niego kilku kierowców, Razem udało im się powstrzymać skoczka. - Przez cały ten czas rozmawialiśmy z nim o różnych niezwiązanych sprawach - mówił motocyklista.

ycipk-22gfaz

O mężczyźnie, który chciał skoczyć, wiadomo jedynie, że jechał autostopem z miasta Władimir do Kurska na pogrzeb matki. Jak tłumaczył, w czasie podróży przeżył załamanie nerwowe.

Źródło: rt.com/WP

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22gfaz

ycipk-22gfaz
ycipk-22gfaz