Trwa ładowanie...
d408ggw
Artykuł sponsorowany

Moroccanoil Color Complete. Kompletny system pięciu produktów, który utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie

W 2008 roku na rynku fryzjerskim pojawiła się Kuracja Moroccanoil – kosmetyk na bazie drogocennego oleju arganowego, który na zawsze odmienił przemysł kosmetyczny. Tym razem Moroccanoil rewolucjonizuje pielęgnację włosów farbowanych, prezentując usługę Color Complete.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moroccanoil Color Complete. Kompletny system pięciu produktów, który utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie
(materiały partnera)
d408ggw

Podejście 360°

Moroccanoil wprowadza holistyczne podejście do pielęgnacji włosów farbowanych. Formuła 360° wpływa całościowo na zapobieganie utraty koloru i utrzymanie jego intensywności. Od tej pory nie trzeba już będzie wybierać pomiędzy zdrowymi a farbowanymi włosami.

Usługa Color Complete to dwie części składowe: salonowy zbieg ChromaTech + pielęgnacja domowa Color Continue. Eliminuje wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru:

  • utlenianie
  • uszkodzenia mechaniczne
  • uszkodzenia chemiczne
  • wysoka temperatura
  • problemy skóry głowy

Jak działa salonowy zabieg ChromaTech?

d408ggw

Jest to system działający na odbudowę i scalanie wiązań włosowych (każda oksydacyjna koloryzacja łamie jonowe pokrycie łuski włosa, Color Complete całkowicie odbudowuje wnętrze i dokleja wiązania zewnętrzne). Zabieg ChromaTech tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów i osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji. ChromaTech jest kompatybilny z każdym oksydacyjnym systemem koloryzacyjnym dostępnym na rynku.

Krok 1: ChromaTech PRIME

• zmniejsza podrażnienia skóry głowy i dyskomfort
• przygotowuje bazę ułatwiającą osadzenie koloru
• wyrównuje porowatość włosów dla jeszcze lepszych rezultatów

Krok 2: ChromaTech POST

d408ggw

• odbudowuje chemiczną i fizyczną strukturę włosów
• zamyka kolor we włosie, aby maksymalnie długo się utrzymywał
• zabezpiecza łuskę włosa

Po zabiegu salonowym czas na pielęgnację domową Color Continue

Delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue oraz Odżywka Colour Continue stanowią kontynuację zabiegu Color Complete w domu i przedłużają efekty zabiegu ChromaTech. Ostatnim krokiem w ramach zabiegu Color Complete jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia.

Zaawansowane technologie w Color Complete

Wszystkie produkty z kolekcji Moroccanoil Color Complete zawierają prawnie zastrzeżony składnik ArganID™. Dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, co umożliwia wniknięcie oleju arganowego głęboko do trzonu włosa i jednoczesne uszczelnienie włosa, aby zamknąć w nim kolor.

d408ggw

Z kolei prawnie zastrzeżona technologia COLORLINK™ działa na dwa sposoby, zamykając kolor od wewnątrz i przywracając strukturze włosa jej integralność. Formuła ta tworzy krzyżujące się wiązania w całej strukturze keratynowej, pomagając zamknąć kolor we włosie i tworząc jednocześnie tarczę ochronną, która zapobiega wypłukiwaniu się koloru, a regularnie stosowana odbudowuje włosy.

Czy Color Complete to kolejny produkt typu plex?

Nie. W przeciwieństwie do innych specyfików, Color Complete nie jest mieszalny z żadną masą farbującą. Moroccanoil stworzył prosty w obsłudze produkt, z którym da sobie radę każdy stylista fryzur. Color Complete to serwis oparty na chemicznej odbudowie wiązań wewnętrznych, a przez wprowadzenie arganii do wnętrza włosa na zasadzie przyciągania jonów włos skleja się w jedną całość, co daje efekt utrzymania świeżego koloru nawet po 10-15 myciach.

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

d408ggw

Podziel się opinią

Share

d408ggw

d408ggw
Więcej tematów