Trwa ładowanie...
d4lkph6

Modernizacja sosnowieckiej arterii przedłuży się o tydzień

Przedłuży się remont newralgicznej arterii Sosnowca. Prace związane z modernizacją przejazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Piłsudskiego potrwają jeszcze tydzień, a kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.
Share
Modernizacja sosnowieckiej arterii przedłuży się o tydzień
Źródło: Materiały prasowe
d4lkph6

Kierowcy podróżujący przez centrum Sosnowca, muszą zachować zimną krew i jeszcze przez tydzień podróżować w korkach. Wszystko za sprawą przedłużającego się remontu torowiska tramwajowego w sercu miasta.

- Wykonawca prowadzący prace zgłosił nam problem, który powstał przy układaniu podłoża. Okazało się, że znajdujące się pod torami przejście podziemne jest położone płycej, niż się spodziewano. To zmusza wykonawcę do wykonania dodatkowych prac, bez których układane tory byłyby wyżej niż pozostałe – tłumaczy Rafał Łysy, rzecznik Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Dlatego kierowcy poruszający się ulicą Piłsudskiego w kierunku Katowic, nadal muszą na skrzyżowaniu z ulicą 3 Maja skręcić w prawo, następnie zawrócić pod Estakadą. Bez przeszkód można skręcać w lewo jadąc od strony Milowic w ulicę 3 Maja, a także jechać prosto w kierunku Katedry.

W ramach inwestycji zmodernizowany zostanie również przejazd na skrzyżowaniu ulic Teatralnej/Warszawskiej/Sienkiewicza/Piłsudskiego. Planowany termin zakończenia wszystkich robót, to koniec sierpnia bieżącego roku.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4lkph6

Podziel się opinią

Share
d4lkph6
d4lkph6
Więcej tematów