Michael Jackson zostanie pochowany bez mózgu

Po serii informacji związanych z życiem i śmiercią kontrowersyjnego króla popu wydawało się, że nic nie jest już w stanie nas zaskoczyć. Jednak brytyjska gazeta "Sunday Mirror" ujawnia nowe szokujące szczegóły dotyczące pogrzebu Michaela Jacksona. Okazuje się, że piosenkarz zostanie pochowany... bez mózgu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Jackson zostanie pochowany bez mózgu
(AFP)

Publiczne uroczystości pogrzebowe zmarłego 25 czerwca Michaela Jacksona odbędą się we wtorek w hali widowiskowej Staples Center w Los Angeles. Okazuje się jednak, że piosenkarz zostanie pochowany bez mózgu.

Dlaczego? Chodzi o testy toksykologiczne, które mają wskazać, co było przyczyną śmierci Jacksona. Badania te mogą być wykonane dopiero dwa tygodnie od śmierci. Dlatego rodzina piosenkarza musiała wybrać - albo pogrzeb zostanie przesunięty, albo gwiazdor zostanie pochowany bez mózgu.

Obecnie mózg Jacksona znajduje się w laboratorium. Lekarze będą go badać pod kątem możliwych chorób, a także uzależnień piosenkarza od alkoholu i leków.

Jackson zmarł 25 czerwca na skutek zatrzymania akcji serca. Niektórzy twierdzą, że przyczyną śmierci było przedawkowanie leków.

Paulina Piekarska

Polub WP Wiadomości