Trwa ładowanie...
d3t17i9

Mężczyzna zginął na A4. Wpadł pod busa

Tragicznie zakończyła się wędrówka mężczyzny po autostradzie A4 w miejscowości Jasień, niedaleko Brzeska (woj. małopolskie). Pieszy wpadł pod koła busa, zginął na miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna zginął na A4. Wpadł pod busa
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3t17i9

Jak udało ustalić się Wirtualnej Polsce, tuż przed godziną trzecią w nocy mężczyzna szedł środkiem jezdni w okolicy węzła prowadzącego na Brzesko, a pędzące samochody miał za swoimi plecami tak, że nie mógł ich zobaczyć.

- Tam kierujący busem potrącił pieszego, mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca oraz jego pasażer byli trzeźwi. Teraz trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku. Sytuacja jest o tyle trudna, że mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów i nadal nie możemy potwierdzić tożsamości – mówi Wirtualnej Polsce st. asp. Olga Lesińska-Żabińska, rzecznik tarnowskiej policji.

Policja oraz prokuratura próbują wyjaśnić, dlaczego mężczyzna znalazł się na autostradzie w środku nocy. Początkowo podejrzewano, że wyszedł po pomoc z unieruchomionego pojazdu, ale w okolicy nie odnaleziono pozostawionych samochodów.

Mimo czynności prowadzonych na drodze, ruch odbywał się płynnie.

Kierowca oraz jego pasażer po niezbędnych czynnościach procesowych zostali zwolnieni, ale pozostają do dyspozycji prokuratora.

Przeczytaj więcej informacji z Twojego regionu

d3t17i9

Podziel się opinią

Share
d3t17i9
d3t17i9
Więcej tematów