Masz pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy? Zadaj je!

We wtorek o godz. 15 w specjalnym wydaniu audycji wywiad z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Dudą, bezpośrednio z Pałacu Prezydenckiego. Prezydenta zapytamy m.in. o dokumenty z szafy Kiszczaka dotyczące Lecha Wałęsy, o 100 dni rządu, a także o kwestię niezależności od działań gabinetu Beaty Szydło i PiS. Czekamy również na Państwa ****[ pytania do prezydenta ]( https://www.facebook.com/wiadomosciwppl/?ref=hl )****. Najciekawsze z nich padną w trakcie programu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda
Andrzej Duda (WP, Fot: Andrzej Hulimka)

- We wtorek 23 lutego wypada setny dzień działalności rządu PiS. Chcemy podsumować ten okres. Poświęcimy temu wszystkie wydania naszego flagowego programu publicystycznego #dziejesienazywo w tym tygodniu. Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli każdego ugrupowania reprezentowanego w Sejmie. Spotkamy się też, co nas wyjątkowo cieszy, z Prezydentem Andrzejem Dudą - mówi Krzysztof Jurowski, Dyrektor Wydawniczy w Grupie WP. - Specjalnie wydanie programu nadawać będziemy na żywo we wtorek o 15:00 z Sali Kryształowej Pałacu Prezydenckiego - dodaje.

Masz pytanie, które chciałbyś zadać prezydentowi Andrzejowi Dudzie za pośrednictwem Wirtualnej Polski? Możesz to zrobić wchodząc na profil**Wiadomości Wirtualnej Polski na Facebooku**. Zapraszamy!

ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI PROGRAMU

(Infografika: WP / Marta Sitkiewicz)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.