Trwa ładowanie...
d1mx4bw

Mariah Carey wystąpi w Krakowie. Koncert wokalistki już w kwietniu 2016 r.

W kwietniu, Mariah Carey, najlepiej sprzedająca się artystka wszech czasów, powróci na europejskie sceny. Wokalistkę będziemy mogli oglądać i słuchać 11 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariah Carey wystąpi w Krakowie. Koncert wokalistki już w kwietniu 2016 r.
(krakow.pl/Paweł Krawczyk)
d1mx4bw

Artystka ze swoją trasą "Sweet Sweet Fantasy" odwiedzi sześć miast. Swoje występy rozpocznie w Wielkiej Brytanii, by następnie przenieść się na kontynentalną część Europy.

Podczas tourne odwiedzi jeszcze: Luksemburg, Belgię, Danię, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Estonię, Łotwę, Litwę, Polskę, Niemcy, Włochy, Szwajcarię, Austrię, Francję i Holandię. A na koniec swojej trasy Mariah przygotowała kilka specjalnych koncertów w Afryce Południowej. Mariah Carey po raz pierwszy przyjedzie do Polski, by wystąpić 11 kwietnia w Tauron Arena Kraków.

"Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by Was spotkać w Waszych miastach. Love Mariah xx" - napisała do swoich fanów artystka.

Przedsprzedaż dla członków oficjalnego fanklubu, Honey B. Fly, rozpoczęła się we wtorek, 15 grudnia.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1mx4bw

Podziel się opinią

Share
d1mx4bw
d1mx4bw
Więcej tematów