ycipk-18izo0
ycipk-18izo0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Małżeństwo molestowało własne dzieci

Prokuratura w Kędzierzynie-Koźlu w województwie opolskim skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko małżeństwu, które - zdaniem śledczych - molestowało seksualnie dwójkę swoich dzieci. Rodzice m.in. uprawiali seks w obecności córki - powiedziała rzeczniczka opolskiej prokuratury Lidia Sieradzka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-18izo0

42-letniemu ojcu postawiono zarzut molestowania seksualnego obojga swoich dzieci. Mężczyzna miał dopuścić się tych czynów trzykrotnie - dwa razy wobec córki i raz wobec syna. - Dzieci nie miały w tym momencie jeszcze ukończonych 15 lat - zaznaczyła prokurator.

Inny zarzut dotyczy prezentowania córce czynności seksualnej. - Rodzice uprawiali seks w obecności córki wiedząc o tym, że ona ich ogląda. Taki czyn jest traktowany jako molestowanie seksualne - powiedziała Sieradzka.

42-letni mężczyzna i 33-letnia kobieta mają ograniczoną władzę rodzicielską. Do czynów opisanych w akcie oskarżenia dochodziło podczas weekendów, kiedy dzieci odwiedzały rodziców i zostawały u nich na noc. Podejrzani nie przyznają się do zarzucanych im czynów, grożą im kary do 12 lat więzienia.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-18izo0

ycipk-18izo0