Trwa ładowanie...

Małopolskie: Tymczasowo zamknięto drogę wojewódzką nr 981 w Kąclowej

• W gminie Grybów została zamknięta trasa i wprowadzono tymczasową organizację ruchu • Wszystko przez aktywność osuwiska przy drodze wojewódzkiej nr 981 w Kąclowej • Nie wiadomo, jak długo potrwa tymczasowa organizacja ruchu
Share
Małopolskie: Tymczasowo zamknięto drogę wojewódzką nr 981 w Kąclowej
Źródło: PAP, Fot: Grzegorz Momot
d18u3za

Jak poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji kom. Grzegorz Gubała, w związku z aktywnością osuwiska przy drodze wojewódzkiej nr 981 w Kąclowej w gminie Grybów (Małopolskie) została zamknięta trasa i wprowadzono tymczasową organizację ruchu.

Aktywność osuwiska w tym rejonie zwiększyła się po opadach deszczu. Stabilizacja osuwiska wraz z odbudową drogi trwają od września. Obecnie, w związku z długim weekendem, prace zostały przerwane. Ponownie rozpoczną się w poniedziałek.

- Cały czas monitorujemy sytuację w tym rejonie - zapewniła Agnieszka Kotela z firmy Skanska, która prowadzi prace przy drodze nr 981. Dodała, że nie wiadomo, jak długo potrwa tymczasowa organizacja ruchu. - Trzeba się liczyć z kilkoma tygodniami. Na bieżąco będziemy informować o sytuacji - powiedziała Kotela.

Rzecznik prasowy małopolskiej policji uspokoił, że w tym momencie ruch w tamtym rejonie jest mały, ale zaapelował do kierowców o ostrożność i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Kierowcy pojazdów poniżej 3,5 t. będą kierowani na objazdy zgodnie z zatwierdzonym wcześniej projektem tymczasowej organizacji ruchu.

oprac.: Marek Grabski

d18u3za

Podziel się opinią

Share
d18u3za
d18u3za
Więcej tematów