Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze

Mają po 90 lat i właśnie wzięli ślub. "Na miłość nigdy nie jest za późno"

"W pokorze i przy pustym kościele, przed Bogiem ślubowali sobie aż do śmierci" – napisał na Instagramie Daniel, pokazując zdjęcie pięknej pary młodej. Oboje są 90-latkami i udowodnili, że zakochać można się zawsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mają po 90 lat i właśnie wzięli ślub. "Na miłość nigdy nie jest za późno"
(Instagram.com, Fot: Daniel Krakowiak)

"Zastanawiałeś się kiedyś który moment jest odpowiedni na ślub? Przekonałem się dziś, że wiek nie jest żadną przeszkodą wręcz przeciwnie NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO" – czytamy na profilu warszawiaka, który został świadkiem pana Jana i pani Heleny. Zostali małżeństwem, mając obok właśnie jego i księdza.

Młodzieniec uchwycił moment składania przysięgi, potem pokazał ją użytkownikom Instagrama. Fotografia zebrała ponad tysiąc polubień i niewiele mniej można przeczytać pod nią komentarzy. Ale chyba nie tylko ona zrobiła aż takie wrażenie. Trudno nie zwrócić uwagi na komentarz Daniela. Dowiadujemy się, że został poproszony na świadka właściwie jako obca osoba - młoda para nikogo innego nie ma. "Zazdroszczę im takiej miłości. Czegoś takiego życzę sobie i Tobie" – stwierdził Daniel. I trudno się pod tym słowami nie podpisać.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów