Trwa ładowanie...

Ludzkie szczątki w parku Reagana. To nie Iwona Wieczorek

Policja odnalazła szczątki ludzkie w nadmorskim parku im. Reagana w Gdańsku. Nie są to jednak zwłoki Iwony Wieczorek.

Share
Ludzkie szczątki w parku Reagana. To nie Iwona Wieczorek
Źródło: WP.PL
d45iss9

O odnalezieniu zwłok informuje RMF FM. Dziennikarz radia, powołując się na własne ustalenia, informuje, że szczątki pochodzą najpewniej z okresu II wojny światowej. Michał Sienkiewicz z biura prasowego pomorskiej policji poinformował Polską Agencję Pradsową, że szczątki zostały przekazane do dalszych badań.
Ludzki szkielet znajdował się w jednym z miejsc, w których poprzedzające prace ziemne badanie georadarem, wykazało "pewne anomalie". Miejsce to, podobnie, jak kilkanaście innych, policja wytypowała do sprawdzenia podczas prac odkrywkowych.

Policja od początku września prowadzi poszukiwania w parku Reagana. Funkcjonariusze korzystają także z georadaru i pomocy biegłego. Szukają zwłok zaginionej w lipcu 2010 roku Iwony Wieczorek, która bawiła się ze znajomymi w sopockim Dream Clubie. Po wyjściu z lokalu miała się pokłócić i odłączyć od przyjaciół.

Kamera monitoringu ostatni raz zarejestrowała ją przy wejściu numer 63 na plażę w gdańskim Jelitkowie. Z tego miejsca Iwona Wieczorek do domu miała ok. 2 km. Aby tam dotrzeć, musiała przejść przez tereny leśno-parkowe. Tu ślad po dziewczynie się urywa.

Źródło: RMF FM, PAP

Zobacz także: Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie

d45iss9

Podziel się opinią

Share
d45iss9
d45iss9
Więcej tematów