Trwa ładowanie...
d31i5c1

Londyn. Nagroda za pomoc w ujęciu Polaka

Za Polakiem wydano europejski nakaz zatrzymania. Londyńska policja podejrzewa go o zabójstwo rodaka. Za pomoc w ujęciu zbiega funkcjonariusze oferują 20 tys. funtów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Londyn. Nagroda za pomoc w ujęciu Polaka
(Policja, Fot: Metropolitan Police)
d31i5c1

Kiedy przyjechała policja, było już za późno. 34-letni Patryk M. jest podejrzewany o zabicie innego Polaka w londyńskiej dzielnicy Acton. 17 stycznia zaniepokojeni znajomi wysłali policję do domu 34-letniego Kamila M. Funkcjonariusze znaleźli ciało Polaka.

Został zasztyletowany, a jego rodzina musiała zmierzyć się z tragiczną stratą. Fakt, że osoba odpowiedzialna nie została jeszcze postawiona przed sądem, tylko zwiększa ich udrękę - powiedziała Katherine Goodwin, główna inspektor policji.

Za Patrykiem M. wydano europejski nakaz aresztowania. Według ustaleń brytyjskiej policji poszukiwany prawdopodobnie uciekł już z Wielkiej Brytanii. Inspektor Goodwin podkreśla, że brytyjska policja ściśle współpracuje z polskimi władzami. Jednak 34-latek może być w dowolnym kraju europejskim - informuje portal MyLondon.

d31i5c1

Zobacz też: Zginęło 26 dzieci. Zdecydowana reakcja królowej

Każdy mieszkaniec Europy może skontaktować się z lokalną policją z informacją o miejscu pobytu M. Otrzyma nagrodę w wysokości 20 tys. funtów, jeśli ta informacja doprowadzi do aresztowania poszukiwanego - podkreśla Katherine Goodwin.

*W Anglii informacje dotyczące zabójstwa *lub wszelkie inne dotyczące Patryka M. można przekazać, dzwoniąc pod numer 020 8785 8244 lub przez Twittera: @MetCC. Dostępny jest też anonimowy numer Crimestoppers - 0800 555 111.

d31i5c1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d31i5c1

Podziel się opinią

Share

d31i5c1

d31i5c1
Więcej tematów