Trwa ładowanie...
d1qquol

Łódź. W kamienicy przy ul. Wólczańskiej zarwał się strop. Potem zaczęły pękać ściany

W Łodzi pęka kolejna kamienica. Ostatnio runęła ściana jednego z budynków. Tym razem zaczyna walić się kamienica przy ul. Wólczańskiej 43. Wszyscy mieszkańcy zostali już ewakuowani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łódź. Wali się kamienica przy ul Wólczańskiej. Mieszkańcy zostali ewakuowani
Łódź. Wali się kamienica przy ul Wólczańskiej. Mieszkańcy zostali ewakuowani (maps.google.pl)
d1qquol

To kolejna katastrofa budowlana w Łodzi. Do ostatniej doszło w piątek, kiedy zawaliło się skrzydło kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 roku numer 29. Budynek był przeznaczony do remontu. Ulica została wtedy zamknięta dla ruchu. Na początku września runęły trzy stropy w kamienicy na tej samej ulicy, ale przy numerze 31. Trwały w niej prace rozbiórkowe przed renowacją. Budynek został wówczas rozebrany.

Teraz kłopoty są z kamienicą przy ul. Wólczańskiej 43 - informuje dzienniklodzki.pl. W nocy z soboty na niedzielę zarwał się strop w oficynie. Powodem było pęknięcie belki. Nikomu nic się nie stało. Kilka godzin później zaczęły pękać ściany budynku. Sytuacja stała się niebezpieczna, dlatego wówczas zapadła decyzja o ewakuacji mieszkańców kamienicy.

d1qquol

Teren został zabezpieczony przez straż pożarną. Na miejscu pojawiła się inspekcja nadzoru budowlanego. Mieszkańcy kamienicy przy ul. Wólczańskiej w Łodzi wskazują, że to nie jedyne problemy. Oprócz pękniętych ścian skarżą się na grzyb. Obok jednego z mieszkań zrobiła się dziura w kominie. - Gdyby sąsiedzi mnie nie obudzili, to zatrułabym się czadem - uważa pani Anna.

Zobacz też: Brudne buty w Sejmie. "Nowy poseł chce się wyróżnić za wszelką cenę"

Źródło: dzienniklodzki.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qquol

Podziel się opinią

Share
d1qquol
d1qquol
Więcej tematów