Trwa ładowanie...
d1r512m

Limuzyna Macierewicza zatrzymała się na miejscu dla niepełnosprawnych. Jest nagranie

Mimo dymisji z funkcji szefa MON, Antoni Macierewicz stawił się na mszy w 93. miesięcznicę smoleńską. Kamery telewizyjne uchwyciły moment, jak jego limuzyna parkuje na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaledwie we wtorek Macierewicz został odwołany ze stanowiska szefa MON
Zaledwie we wtorek Macierewicz został odwołany ze stanowiska szefa MON (East News, Fot: eastnews)
d1r512m

Do zdarzenia doszło przed kościołem seminaryjnym pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca w Warszawie. Msze w intencji ofiar katastrofy organizowane są tam w każdą kolejną miesięcznicę.

Na krótkim nagraniu opublikowanym przez Polsat News widać, jak czarny samochód podjeżdża i zatrzymuje się na niebieskim miejscu parkingowym. Po chwili z auta energicznym krokiem wysiada były minister obrony narodowej i rusza w stronę drzwi wejściowych do kościoła. Po drodze kłania się zgromadzonym wokół osobom.

Parkowanie to jedno. Internauci dziwią się też, dlaczego Macierewicz nadal jeździ rządową limuzyną. Przypomnijmy, że ma jednak do tego prawo jeszcze przez kolejne 3 miesiące.

d1r512m

Odwołanie Macierewicza wzbudziło najwięcej emocji jeśli chodzi o ogłoszone we wtorek zmiany w rządzie. Jego miejsce zajął dotychczasowy szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

Według pogłosek, dymisję dotychczasowego szefa MON miał "wymusić" prezydent Andrzej Duda. Politycy PiS zapewniają jednak, że zmiana była konsultowana na linii prezydent - premier - prezes PiS.

Zobacz pożegnalne przemówienie Macierewicza:

d1r512m

Podziel się opinią

Share
d1r512m
d1r512m
Więcej tematów