Trwa ładowanie...
du5fimf

Lato w mieście. AIOLI inspired by GDAŃSK

Fitness, salsa czy zajęcia z rysunku i malarstwa dla seniorów, - to wszystko w jednym miejscu. I to za darmo. AIOLIi inspired by GDAŃSK zaprasza na spędzenie z nim wakacyjnych miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W wakacje z Aioli można nauczyć się salsy (Pixabay.com)
du5fimf

Lato AIOLI inspired by GDAŃSK już się zaczęło. To darmowe i ciekawe sposoby na spędzenie wakacyjnych dni.

Wszystko pod jednym adresem: ul. Partyzantów 6. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja.

Na początek tygodnia Aioli proponuje zajęcia dla fanów sztuki - z rysunku i malarstwa dla seniorów. Będą odbywać się w każdy poniedziałek od godz. 12 do 14. Poprowadzi je Jacek Jurkiewicz.

Na spędzenie wakacyjnych wtorków i czwartków Aioli też ma pomysł. Tym razem dla fanów fitnessu i zdrowego trybu życia. O godz. 9 będzie startował "Budzimy Wrzeszcz - Fitness na ogródku z All For Body". Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z All For Body.

du5fimf

Z Aioli można spędzić też każdą pierwszą i ostatnią środę miesiąca. W godzinach 9-10 zaprasza na "Budzimy Wrzeszcz - Salsa na ogródku z SoSalsa - Solidarity of Salsa".

To nie wszystko. W środy - od 17.30 do 19.00 - będzie odbywał się "TEA TALK, czyli Prestige Lingua w AIOLI". To szlifowanie języka w grupach konwersacyjnych w kameralnym gronie z trenerem. Rozmowy będą dotyczyły tematów związanych z aktualnościami ze świata (nie będzie tematów tabu) i odbywały się bez używania języka polskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

du5fimf

Podziel się opinią

Share

du5fimf

du5fimf
Więcej tematów